Jestem neurotykiem

Chciałem napisać coś o sobie. Na jednym z blogów(przykro mi, nie pamiętam którym) natrafiłem na opis osoby neurotycznej. Mniej więcej coś takiego (opis nerotyzmu). Zupełnie, jakbym czytał o sobie. Wszystko się zgadza. To smutne. Pisze, że da się z tym walczyć. Dopiszę do listy rzeczy do zrobienie w ramach terapii jednego dnia.

„Kochani” staruszkowie na każdy kroku wypominają mi każdą wypisaną cechę: lęk, gniew, zazdrość, smutek czy poczucie winy. Boję się wszystkiego; wszystko mnie wkurza; nie mogę patrzeć, gdy ktoś inny rozśmiesza moich przyjaciół; cały czas mi smutno; wiem, że każdy kolejny upadek jest z mojej winy. Wypisz, wymaluj Lenny Valentino. Jestem neurotykiem.

1 Komentarz

  1. Trochę Ci po spamuje.. Mam nadzieję, że nie będziesz zły. wiem jak człowiek się czuje, jak wie, że nie ma nikogo z kim mógłby pogadać :)

    Więc.. Mówisz jesteś neurotykiem.. Czemu nie ja jestem introwertyk. :) Każdy człowiek jest inny. Dostaje życie, na jakie zasłużył. Niestety czasami musimy przejść przez to w szybkim tempie.. albo i nawet bardzo szybkim tempie. Nie mniej jednak, nie ma się czego smucić.. Że jest się jakim się jest. W końcu.. Powinniśmy zaakceptować siebie samego. A kolejne etapy staną się prostsze. Jest tylko jeden minus… A więc.. To wymaga czasu.. A co za tym idzie cierpliwości. ;))
    Więc życzę Tobie jak najwięcej wytrwałości i uśmiechu na każdy dzień Twojego cudownego życia. Ciesz się, dopóki możesz. :)))

    Jeszcze raz przepraszam za spam. :))
    Tania.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.